Sport   »   Piłka nożna   »   Liga Europy: Cheleea Londyn pokonała Rubin Kazań

Liga Europy: Cheleea Londyn pokonała Rubin Kazań

2013.04.05//  P. Rączka
W pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Europy piłkarze Chelsea Londyn pokonali 3:1 Rubin Kazań i są o krok od gry w półfinale. Rafael Benitez nie oszczędził żadnego swojego podopiecznego i wystawił na ten mecz najsilniejszy skład, pomimo tego, że w ostatnim czasie jego zawodnicy grają praktycznie co kilka dni spotkanie. Gospodarze pierwszą bramkę strzelili w 16. minucie a podanie Davida Luiza wykorzystał Fernando Torres.
Kwadrans później było już 2:0, a tym razem nieporadność obrońców wykorzystał Victor Moses, popisując się ładnym uderzeniem w okienko bramki. Jeszcze przed przerwą goście zdołali wyrównać, a z rzutu karnego trafił Bibras Natcho. Po zmianie stron gra była bardzo zacięta, a kibice zobaczyli już tylko jedną bramkę, jaką zdobył strzałem głową Torres.