2013.12.10//  P. Rączka
W najciekawszym wtorkowym spotkaniu 6. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów piłkarze Bayernu Monachium przegrali 2:3 z Manchesterem City. Wynik ten oznacza, że obrońcy tytułu nie pobili rekordu tych rozgrywek – nie zdobyli kompletu punktów w fazie grupowej. Dla Bawarczyków była to także pierwsza porażka po serii dziewięciu zwycięstw w europejskich pucharach. Porażka tym bardziej bolesna, że już 12. minucie gopodarze prowadzili 2:0.
W innych spotkaniach Real Madryt pewnie pokonał 2:0 Kopenhagę. Po serii słabszych meczów zwycięstwo odniósł Manchester United, wygrywając 1:0 z Szachtarem. Awans rzutem na taśmę zapewniło sobie Leverkusen, które pokonało Real Sociedad. Z powodu śnieżycy przerwano mecz Galatasaray vs Juventus.