Liga Mistrzów: Bayern przegrał z Interem, Manchester wygrał z Marsylią

2011.03.15//  D. Pęgiel
Inter Mediolan wygrał na wyjeździe z Bayernem Monachium 3:2 wtorkowe spotkanie rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów. Do kolejnej fazy turnieju awansowała włoska drużyna, która w pierwszym starciu przegrała 0:1
Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia mediolańczyków. W 4. minucie Eto’o nie dał szans Kraftowi w sytuacji sam na sam. Bayern do remisu doprowadził w 21. minucie - Gomez ładnym strzałem, stojąc tyłem do bramki, pokonał Julio Cesara. 10 minut później niemiecka ekipa prowadziła po bramce Mueller.
Bayern Monachium
Bayern Monachium Bayern Monachium

W drugiej połowie Inter Mediolan odrobił stratę i wyszedł na prowadzenie. Bramki dla mistrza Włoch strzelili: w 65. minucie Sneijder i w 89. - Pandev.
W innym dzisiejszym pojedynku Manchester United pokonał na Old Trafford Olympique Marsylię. Bramki dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Hernandez. Na listę strzelców wpisał się także Brown, który zaliczył samobójcze trafienie.