2014.10.23//  M. Mikołajczyk
Sporo bardzo jednostronnych pojedynków mogli zobaczyć w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów kibice piłki nożnej. Żadnych szans drużynie Malmoe FF zgodnie z oczekiwaniami nie dało przed własną publicznością Atletico Madryt.

Mistrzowie Hiszpanii w imponującym stylu rozgromili szwedzki klub aż 5:0, a każda z bramek miała innego autora. Gole dla „Los Colchoneros” zdobyli w środę Koke, Mandżukić. Griezmann, Godin oraz Cerci.
Swoje zrobił też odwieczny przeciwnik podopiecznych Diego Simeone. Real Madryt, bo o nim mowa po trafieniach w pierwszej połowie Cristiano Ronaldo i Karima Benzemy łatwo rozprawił się z Liverpoolem FC, wygrywając całe spotkanie 3:0.
W innych godnych odnotowania pojedynkach Champions League Borussia Dortmund zdeklasowała Galatasaray Stambuł (4:0), Olympiakos Pireus okazał się lepszy od Juventusu Turyn (1:0), a Arsenal Londyn triumfował 2:1 w starciu z Anderlechtem Bruksela, choć do 88. minuty musiał gonić niekorzystny dla siebie rezultat.