Liga Mistrzów: Remis Borussii Dortmund z Arsenalem i Barcelony z Milanem

2011.09.13//  P. Rączka
Spotkania okrzyknięte jako hity, we wtorkowej rywalizacji Ligi Mistrzów zakończyły się remisami. W meczu "polskich drużyn" mistrzowie Niemiec zremisowali 1:1 z Arsenalem Londyn. Bramkę dla gości strzelił Robin van Persie, a wyrównanie na dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry dał Ivan Perisić. W drugim najciekawszym pojedynku tego wieczoru, Barcelona została zatrzymana przez mistrzów Włoch. Po końcowym gwizdku na tablicy widniał wynik 2:2. AC Milan pierwszego gola zdobył w pierwszej minucie meczu, a drugiego w... ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

Z bardzo dobrej strony pokazał się APOEL Nikozja, który po wyeliminowaniu Wisły Kraków, tym razem poradził sobie na własnym stadionie z Zienitem Sankt Petersburg. Pewnie zwycięstwo odniosła natomiast Chelsea, wygrywając 2:0 z Bayerem Leverkusen.