Sport   »   Siatkówka   »   Liga Światowa: Finlandia nadal za mocna dla naszych

Siatkówka

Liga Światowa: Finlandia nadal za mocna dla naszych

2009.07.15//  Ł. Łuniewski
Reprezentacja Polski przegrała w jedenastej kolejce spotkań Ligi Światowej z Finlandią 1-3. To trzecia porażka biało-czerwonych z Skandynawami.

Już pierwszy set pokazał, który drużyna jest lepsza. Zwycięstwo do 16 w pierwszym secie uśpiło Finów, którzy polegli w drugim do 21. Kolejne partie to jednak dominacja "Suomi", którzy po zwycięstwie do 20 i 23 zapisali na swoje konto kolejne trzy punkty i umocnili się na drugim miejscu w grupie D, zachowując szansę na otrzymanie dzikiej karty na turniej finałowy.