Sport   »   Piłka nożna   »   Ligue 1: PSG pokonuje Toulouse

Ligue 1: PSG pokonuje Toulouse

2012.01.15//  P. Rączka
Udany debiut trenerski zaliczył w ligowym spotkaniu Carlo Ancelotti. Jego podopieczni w meczu 20. kolejki Ligue 1 pokonali 3:1 Toulouse FC. Gospodarze prowadzili już po pierwszej połowie, a swoją drużynę na prowadzenie wyprowadził Nene. Przed upływem godziny gry do siatki trafił najlepszy zawodnik ekipy z Paryża - Javier Pastore. W 68. minucie było już wiadomo, że na Parc des Princes nie będzie niespodzianki. Swoją drugą bramkę zdobył Nene, wykorzystując błąd Daniela Congre.
Goście honorowego gola zdobyli na dwie minuty przed końcem, a jej autorem był Daniel Braaten. Paris Saint Germain umocniło się na pierwszym miejscu w tabeli, lecz tuż za nimi jest dobrze spisujące się Montpellier.