Ligue 1: PSG sensacyjnie remisuje z Lorient. Ibrahimović znów błysną

2012.08.12//  P. Rączka
Piłkarze Paris Saint-Germain niespodziewanie zremisowali 2:2 z Lorient w meczu 1. kolejki francuskiej Ligue 1. Mecz dla podopiecznych Carlo Ancelottiego nie układał się już od pierwszych minut - po 180 sekundach samobójcze trafienie zanotował Maxwell, a tuż przed przerwą wynik podwyższył Aliadiere. Wicemistrzowie Francji przebudzili się dopiero w drugiej połowie i po dwóch bramkach Ibrahimovicia, zdołali uratować jeden punkt i uniknąć większej kompromitacji.
- Jesteśmy głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa. Pierwszy mecz nie ułożył się po naszej myśli, ale jest jeszcze dużo czasu, by lepiej zorganizować naszą grę. Cieszą mnie jednak moje dwa zdobyte gole - powiedział po meczu Ibrahimovic.