Sport   »   Piłka nożna   »   Ligue 1: Sochaux pokonało PSG

Ligue 1: Sochaux pokonało PSG

2013.02.18//  P. Rączka
W spotkaniu 25. kolejki Ligue 1 piłkarze FC Sochaux sensacyjnie pokonali 3:2 Paris Saint Germain. Pierwszą bramkę w meczu zdobyli w 29. minucie przyjezdni - Alex wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Pastore. Gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko, bowiem po kilku minutach wyrównał Roudeta. Dziesięć minut po wznowieniu gry w drugiej połowie, pierwsze prowadzenie w meczu swojej drużynie zapewnił debiutujący Giovani Sio.
Paryżanie ambitnie walczyli i zdołali doprowadzić do remisu po trafieniu Sakho, ale gol zdobyty przez Bakambu na siedem minut przed końcem, pozwolił walczącemu o utrzymanie Sochaux wygrać i nieznacznie poprawić swoją pozycje w tabeli. Słaby mecz rozegrał Zlatan Ibrabimovic, a David Beckham wciąż czeka na swój debiut.