MLS: Beckham po raz pierwszy spędził na boisku 90 minut

2010.09.25//  J. Knop
David Beckham, który ma za sobą 115 występów w piłkarskiej reprezentacji Anglii, po raz pierwszy w obecnym sezonie rozegrał pełny mecz w amerykańskiej lidze MLS. Zespół Anglika - Los Angeles Galaxy uległ jednak ekipie New York Red Bulls 0 – 2.

Gole dla nowojorskiego zespołu zdobyli Dane Richards w 36. i Juan Pablo Angel w 60 minucie spotkania. Gospodarze mieli kilka okazji, by odwrócić wynik na swoją korzyść, lecz żadnej z nich nie wykorzystali. Sam Beckham zmarnował świetną okazję podczas uderzenia z rzutu wolnego w 66 minucie meczu.
David Beckham David Beckham

Były kapitan zespołu „Trzech Lwów” w przeciągu ostatnich dwóch tygodni tylko dwa razy pojawiał się na boisku w drugiej połowie spotkania, gdyż borykał się z kontuzją ścięgna Achillesa. Urazu doznał w marcu, kiedy występował jeszcze w klubie AC Milan.