Sport   »   Piłka nożna   »   MLS. Beckham wrócił na boisko

MLS. Beckham wrócił na boisko

2010.09.12//  D. Pęgiel
Angielski zawodnik Los Angeles Galaxy po sześciu miesiącach rehabilitacji znowu gra - w 70. minucie meczu z Columbus Crew David Beckham pojawił się na boisku.

Anglik wrócił do piłki nożnej po półrocznej przerwie spowodowanej zerwaniem ścięgna Achillesa w ligowym meczu AC Milan, w którym przebywał na wypożyczeniu.
MLS. Beckham wrócił na boisko Beckham wrócił po kontuzji odniesionej w Milanie

Beckham wbiegł na boisko w sobotnim spotkaniu Galaxy z Columbus Crew, gdy jego drużyna wygrywała 3:0. Do końca meczu zawodnik nie zgłaszał żadnych problemów, a jego zespół zwyciężył ostatecznie 3:1.

Piłkarz skomentował swój występ: To było niesamowite (…) To nasze wielkie zwycięstwo w wielkiej grze (…) Chciałbym przyłożyć się do sukcesów zespołu już na początku sezonu. Dlatego musimy to kontynuować.

Źródło: sport.pl