Sport   »   Piłka nożna   »   MLS: Colorado Rapids pokonało Columbus Crew

MLS: Colorado Rapids pokonało Columbus Crew

2011.10.28//  P. Rączka
W spotkaniu o ostatnią "dziką kartę", która pozwala stanąć do rywalizacji w rundzie play-off Colorado Rapids wygrało 1:0 z Columus Crew. Zespół prowadzony przez Roberta Warzyche tym samym zakończył już bieżący sezon i może spokojnie myśleć o następnym. Samo spotkanie nie było wielkim piłkarskim widowiskiem. Obie drużyny głównie skupiały się na defensywie. Największym zagrożeniem dla bramkarzy były szybki kontry i strzały z dystansu.
Jedyną bramkę w meczu zdobył tuż przed przerwą Omar Cummings, którego obrona Crew pozostawiła samego na jedenastym metrze. - Wielka szkoda, że straciliśmy gola do szatni. To chyba najgorszy moment w meczu, nie możesz na to odpowiedzieć bo sędzia odgwizduje koniec połowy. Następną połowę zaczęliśmy dobrze, ale strzał w poprzeczkę to nie to na co liczyliśmy – powiedział po meczu Polski trener.

Columbus Crew: William Hesmer, Sebastian Miranda (Jeff Cunningham 70) (Tommy Heinemann 85), Chad Marshall, Julius James, Josh Gardner, Eddie Gaven, Rich Balchan, Robbie Rogers, Tony Tchani, Dilly Duka (Emilio Renteria 65), Andres Mendoza.
Colorado Rapids: Matt Pickens, Kosuke Kimura, Marvell Wynne, Drew Moor, Miguel Comminges, Brian Mullan, Jeff Larentowicz, Jamie Smith (Ross LaBauex 74), Sanna Nyassi (Macoumba Kandji 89), Omar Cummings (Wells Thompson 68), Caleb Folan.