2011.11.03//  P. Rączka
Nie pozostawili złudzeń piłkarze Los Angeles Galaxy komu należy się awans do finału Konferencji Zachodniej, ponownie wygrywając z zespołem New York Red Bulls, tym razem 2:1. Dla gospodarzy mecz nie ułożył się najlepiej – już w 4. minucie spotkania stracili bramkę, która sprawiła, że w dwumeczu był remis. Autorem trafienia był Luke Rodgers. Tuż przed przerwą wyrównał Mike Magee, wykorzystując dobre wrzucenie piłki z rzutu rożnego Davida Beckhama. Na kwadrans przed końcem meczu wynik z rzutu karnego ustalił Landon Donovan.
W finale Konferencji Zachodniej Galaxy zagrają z Real Salt Lake City.