Sport   »   Piłka nożna   »   MLS - trafienia i parady bramkarskie 11. kolejki

MLS - trafienia i parady bramkarskie 11. kolejki

2011.05.30//  D. Pęgiel
Zapraszamy do obejrzenia nagrania, na którym zaprezentowano wybrane gole i parady bramkarskie 11. kolejki amerykańskiej ligi piłki nożnej MLS. Grad bramek oglądali m.in. kibice przybyli na spotkanie zespołu Columbus Crew, który prowadzi Robert Warzycha, z CD Chivas USA. Drużyna polskiego szkoleniowca trzy razy musiała gonić wynik.
Na trafienie Nicka LaBrocca (4. minuta) i Andrew Boyensa (37. minuta) dwoma bramkami odpowiedział Andres Mendoza (17. i 53. minuta). W 57. minucie gola na 3:2 dla Chivas uzyskał Jorge Flores, a siedem minut później do remisu doprowadził Emmanuel Ekpo. Columbus po jedenastu spotkaniach z dorobkiem 14 punktów zajmuje 4. pozycję. Liderem jest Philadelphia Union (20 punktów), którą prowadzi inny Polak - Piotr Nowak.