MŚ: Weronika Nowakowska-Ziemniak z brązem w biegu pościgowym

2015.03.08//  P. Rączka
Weronika Nowakowska-Ziemniak zdobyła kolejny krążek na mistrzostwach świata w Kontiolahti. Polka po raz kolejny wywalczyła brązowy medal, tym razem w biegu pościgowym. Po złoto po sięgnęła Marie Dorin Habert, a srebrny medal wywalczyła Laura Dahlmeier. Wszystkie zawodniczki z podium popełniły nie uniknęły błędu na strzelaniu, ale na wynik zapracowały dobrym biegiem. Zwyciężczyni była tego dnia poza zasięgiem, podobnie jak druga Niemka.
Na ósmym miejscu uplasowała się Krystyna Guzik, która straciła do triumfatorki +1,12,2 s. Magdalena Gwizdoń natomiast zakończyła rywalizację na 17. miejscu.