Sport   »   Aktualności   »   MŚ w pływaniu: Polska sztafeta ostatnia w finale

MŚ w pływaniu: Polska sztafeta ostatnia w finale

2011.07.31//  P. Rączka
Polska sztafeta 4x100 metrów zajęła ósme miejsce w finale Mistrzostw Świata, które w tym roku odbywają się w Szanghaju. Reprezentanci Polski wystąpili w składzie: Marcin Tarczyński, Dawid Szulich, Paweł Korzeniowski i Konrad Czerniak. Czas jaki udał im się osiągnąć w finale to 3.37,44. Wygrali Amerykanie, którzy po emocjonującym wyścigu wyprzedzili o 0,20 sekund Australijczyków, a sami z czasem 3.32,06 zdobyli szesnasty złoty medal na tych mistrzostwach. Brązowy medal wywalczyli Niemcy.
MŚ w pływaniu: Polska sztaftea ostatnia w finale