Manchester City pokonał Norwich, piękny gol Aguero

2011.12.04//  P. Rączka
W meczu 14. kolejki Premier League piłkarz Manchesteru City rozgromili Norwich aż 5:1. The Citizers zagrali znakomite spotkanie, w pełni dominując od pierwszej do ostatniej minuty. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili tylko 1:0, a znakomitą bramkę zdobył "Kun" Aguero. Zaraz po wznowieniu gry wynik podwyższył Nasri, wykorzystując błąd bramkarza. W 68. minucie lider Premiership miał już przewagę trzech goli – tym razem na listę strzelców wpisał się Toure.
Goście zdołali strzelić bramkę na dziesięć minut przed końcem meczu, lecz podopieczni Roberto Manciniego w samej końcówce odebrali chęci na grę w piłkę rywalom. Ostatnie dwie bramki strzelili piłkarze, którzy pojawili się kwadrans wcześniej na placu gry - Balotelli i Johnson.