Sport   »   Piłka nożna   »   Manchester United i Arsenal chcą duńskiego bramkarza

Piłka nożna

rss

Manchester United i Arsenal chcą duńskiego bramkarza

2010.09.10//  J. Knop
Duński bramkarz - Anders Lindegaard znalazł się w kręgu zainteresowań Arsenalu Londyn i Manchesteru United. Obecny klub zawodnika - Aalesund jest gotowy na sprzedaż zawodnika dopiero w styczniu.

Sir Alex Ferguson wciąż prowadzi poszukiwania następcy dla blisko czterdziestoletniego Edvina van der Sara. Od pewnego czasu Szkot interesuje się Lindegaardem. Już latem zostały podjęte odpowiednie kroki, by sprowadzić goalkeepera, jednak nie doszło do sfinalizowania transferu.
Anders Lindegaard Anders Lindegaard
Anders Lindegaard Anders Lindegaard
Anders Lindegaard Anders Lindegaard

Dwudziestosześcioletni Lindegaard jest rezerwowym bramkarzem reprezentacji Danii i w kraju uważany jest za wielki talent.

Zainteresowanie Duńczykiem wyraził również Arsene Wenger. Francuski menedżer od dłuższego czasu ma problem z obsadą miejsca między słupkami bramki „Kanonierów”. Już wiadomo, że do Arsenalu nie przeprowadzi się Australijczyk – Mark Schwarzer. W związku z tym Lindegaard jest obiektem największego zainteresowania Francuza.

Aalesund zgadza się na transfer swojego podopiecznego do jednego z europejskich gigantów piłkarskich, lecz chce, by Lindegaard został w klubie jeszcze przez jeden sezon. Oznacza to, że Arsenal lub Manchester będą mogły podpisać przedwstępną umowę z Lindegaardem już w styczniu, ale bramkarz zmieni barwy dopiero przed następnymi rozgrywkami.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Manchester United i Arsenal chcą duńskiego bramkarza

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Manchester United i Arsenal chcą duńskiego bramkarza