Manchester United rozgromił Aston Villę w Premier League

2014.03.29//  P. Rączka
W pierwszym meczu 32. kolejki Premier League piłkarze Manchesteru United pokonali 4:1 Aston Villę i zbliżyli się do drużyn walczących o grę w Lidze Europy. Mistrzowie Anglii nie najlepiej rozpoczęli to spotkanie, bowiem stracili gola już w 12. minucie po trafieniu Ashley`a Westwooda z rzutu wolnego. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdołali zmienić wynik na swoją korzyść po dwóch trafieniach Wayne`a Rooneya. Napastnik reprezentacji Anglii ma już na swoim koncie 171. goli – zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji strzelców w historii ligi.
Po zmianie stron prowadzenie podwyższył Mata, a tuż przed końcem spotkania wynik ustalił Hernandez. Obecnie Czerwone Diabły zajmują siódme miejsce w tabeli Premier League.