Sport   »   Piłka nożna   »   Manchester United rozgromił Fulham w FA Cup

Manchester United rozgromił Fulham w FA Cup

2013.01.26//  P. Rączka
Manchester United bez najmniejszych problemów pokonał 4:1 Fulham Londyn w IV rundzie Pucharu Anglii i awansował do dalszej fazy rozgrywek. W składzie gości wystąpił Dimitar Berbatow, który po raz pierwszy wrócił na Old Trrafford, gdzie występował przez ostatnie cztery lata. Czerwone Diabły wyszły na prowadzenie już w drugiej minucie, a gola z rzutu karnego zdobył Ryan Giggs. Wcześniej piłkę ręką w jedenastce zagrał Aaron Hughes.
Kolejna bramka padła zaraz na początku drugiej połowy, a tym razem do siatki trafił Rooney, który po raz kolejny pokazał swój kunszt piłkarski. W ciągu następnego kwadransa błyszczał Javier Hernandez, dwukrotnie pokonując bramkarza gości. W ostatnich minutach spotkania zrehabilitował się Aaron Hughes, zdobywając bramkę honorową.