Manchester United zawiódł w Capital One Cup. Sunderland lepszy

2014.01.08//  P. Rączka
Manchester United ciągle zawodzi. Tym razem mistrzowie Anglii przegrali na wyjeździe 1:2 z Sunderlandem w pierwszym meczu półfinałowym Capital One Cup. Gospodarze wyszli na prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, gdy piłkę we własnej bramce umieścił, Ryan Giggs, chcący uprzedził Phila Bardsleya. Gol wyrównujący padł niedługo po zmianie stron, po tym jak Nemanja Vidić najwyżej wyskoczył w polu karnym i precyzyjnym strzałem głowom pokonał Vito Mannone.
Radość z wyrównania nie trwała długo, bowiem po kilku minutach z rzutu karnego wyrównał Fabio Borini. Wcześniej w polu karnym Tom Cleverley sfaulował Adama Johnsona. Rewanż odbędzie się 22 stycznia na Old Trafford. W drugim półfinale Manchester City rywalizuje z West Ham United.