Sport   »   Aktualności   »   Mateusz Masternak vs Arturs Kulikauskis - nokaut w 7. rundzie walki

Aktualności

rss

Mateusz Masternak vs Arturs Kulikauskis - nokaut w 7. rundzie walki

2011.06.26//  J. Knop
Mateusz Masternak zwyciężył w walce z Artursem Kulikauskisem. „Master” pokonał Łotysza przez techniczny nokaut w siódmej rundzie pojedynku. Starcie odbyło się podczas gali w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Początek walki przebiegł dość spokojnie. Pięściarze badali to, na co mogli sobie pozwolić w dasz części starcia. Z upływem kolejnych minut zarysowała się jednak wyraźna przewaga Masternaka. Polak bombardował głowę Kulikauskisa mocnymi uderzeniami. W piątej rundzie seria takich ciosów poważnie zamroczyła Łotysza, ale ten zdołał się jednak otrząsnąć i zgłosił chęć kontynuowania potyczki.
Mateusz Masternak
Mateusz Masternak Mateusz Masternak
Mateusz Masternak

Masternak zauważył słabość rywala i szukał okazji od zakończenia walki przed czasem. W siódmej rundzie Polak zepchnął Kulikauskisa do rozpaczliwej defensywy przy linach i tam wyniszczał go ciosami. Łotysz wyraźnie osłabiony nie potrafił skutecznie się bronić. Wtedy sędzia ringowy przerwał walkę i tym samym uchronił dwudziestolatka przed ciężkim nokautem.

Pochodzący z Iwanisk pięściarz wzbogacił swoje konto o kolejny cenny triumf. Przypomnijmy, że Masternak stoczył na zawodowym ringu dwadzieścia trzy walki i wszystkie z nich zakończył zwycięsko. Co ciekawe, aż siedemnastokrotnie „Master” posyłał rywali na deski.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mateusz Masternak vs Arturs Kulikauskis - nokaut w 7. rundzie walki

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Mateusz Masternak vs Arturs Kulikauskis - nokaut w 7. rundzie walki