Mecze towarzyskie: Zwycięstwa Manchesteru United i Chelsea Londyn

2014.08.13//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Manchesteru United nadal są w gazie. „Czerwone Diabły” niedawno wygrały prestiżowy turniej International Champions Cup, a we wtorek pokonały w sparingu hiszpańską Valencię 2 do 1. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Wynik spotkania w 49. minucie otworzył Darren Fletcher, a później gola na wyrównanie zdobył De Paul. Podopieczni Louisa van Gaala zwycięstwo zapewnili sobie rzutem na taśmę po trafieniu w doliczonym czasie gry Marouane’a Fellainiego.
W innym towarzyskim pojedynku zawodnicy Chelsea Londyn ograli 2:0 Real Sociedad.