Siatkówka

Mistrzostwa Europy - Polska w drugiej fazie rozgrywek

2009.09.04//  Ł. Łuniewski
Reprezentacja Polski pokonała w drugim meczu Mistrzostw Europy Niemcy 3:1 i zapewniła sobie awans do drugiej fazy rozgrywek.
Podopieczni Daniela Castellaniego perfekcyjnie rozpoczęli spotkanie wygrywając pierwszego seta 25:17, budząc w naszych reprezentantach zbytnią pewność siebie.

O ile drugi set wygrany 25:23 pozostawił jeszcze wrażenie dobrej gry, trzeci set rozpoczął się od wyniku 8:14. Wprowadzone zmiany zaowocowały zmniejszeniem start i porażką "tylko" 27:29.

Czwarty set był przebudzeniem naszej kadry, która wygrała 25:14 i całe spotkanie 3:1, zapewniając sobie awans do drugiej fazy rozgrywek.