Jose Mourinho po dwuletnim pobycie w Mediolanie przenosi się na ławkę trenerską do Madrytu, tam zajmie się opieką nad Realem. Klub sporządził umowę w piątek, dwa dni po zwolnieniu ze stanowiska Manuela Pellegriniego.

Jasnym jest, że Inter zażądał pokaźnej rekompensaty za wydanie zgody na opuszczenie klubu z San Siro przez Portugalczyka. Kwota wynosiła 16 mln euro.
Jose Mourinho Mourinho...
Jose Mourinho ...przybywa...
Florentino Perez ...do Madrytu.

Prezydent Realu Florentino Perez poleciał do Mediolanu w piątek gdzie uzgodnił kwotę 8 mln euro odstępnego za przejście Mourinho na Bernabeu.

Prezydent Massimo Moratti i Florentino Perez spotkali się dzisiejszego popołudnia”- donosi inter.it

W świetle znakomitych i konstruktywnych przyjacielskich relacji jakie występują między klubami, porozumienie zostało osiągnięte na warunkach kontraktu, który łączył Jose Mourinho z Interem Mediolan. Czas i sposób w jaki umowa będzie obowiązywać został ustalony

Massimo Moratti dziękuje Florentino Perezowi za przybycie do Mediolanu i za jego kurtuazję, która ponownie świadczy o silnym połączeniu między dwoma klubami

Mourinho, który doprowadził Inter do zdobycia potrójnej korony w tym sezonie zostanie zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Realu w poniedziałek.