Sport   »   Piłka nożna   »   Mourinho wściekł się na dziennikarzy

Piłka nożna

rss

Mourinho wściekł się na dziennikarzy

2010.09.28//  J. Knop
Jose Mourinho opuścił konferencję prasową, która została zorganizowana przed spotkaniem Auxerre - Real Madryt. Portugalczyk miał dość pytań ze strony dziennikarzy, więc wstał z miejsca i zdenerwowany opuścił salę.

Dziennikarze z uporem maniaka zapytywali Mourinho o to, dlaczego do Francji z zespołem „The Blues” nie przyjechał Pedro Leon. Przypomnijmy, że zawodnik został sprowadzony do angielskiej ekipy podczas letniego okienka transferowego z Getafe.
Jose Mourinho Jose Mourinho
Jose Mourinho Jose Mourinho
Jose Mourinho Jose Mourinho

Pytacie mnie o niego, jakby był Zidanem, Di Stefano, albo Maradoną. Ale nie jest. Jest niezłym piłkarzem, który jeszcze niedawno grał w Getafe. Jeśli będzie trenował tak, jak ja chcę, będzie grał. Jeśli nie, to nie” – powiedział Portugalczyk.

„Normalne byłoby, gdybyście się dopytywali, czy wystawiając w pierwszym składzie Benzemę, wyślę na ławkę Higuaina. Ale wy pytacie o Pedro Leona, czyli kogoś, kto w ogóle nie zagra. Gdyby Florentino Perez zapytał mnie dlaczego nie zabieram go do Francji, jemu bym się tłumaczył. Komu innemu nie widzę potrzeby” – dodał.

Po kilkukrotnym powtórzeniu podobnych pytań o Leona, portugalski szkoleniowiec w połowie spotkania z dziennikarzami opuścił salę i tym samym zakończył konferencję prasową.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mourinho wściekł się na dziennikarzy

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Mourinho wściekł się na dziennikarzy