Sport   »   Piłka nożna   »   Mundial 2014: Kibic Brazylii rozwalił swój telewizor, ale sponsorzy kadry ufundowali mu nowy

Piłka nożna

rss

Mundial 2014: Kibic Brazylii rozwalił swój telewizor, ale sponsorzy kadry ufundowali mu nowy

2014.07.08//  M. Mikołajczyk
Mecze piłkarskich mistrzostw świata dostarczają kibicom wielu emocji. Nie każdy z fanów futbolu potrafi poradzić sobie z towarzyszącym mu podczas tej sportowej imprezy napięciem. Doskonałym przykładem tych słów jest jeden z Brazylijczyków, który podczas dramatycznego spotkania jego drużyny w 1/8 finału z Chile rozwalił swój telewizor.
O tym zdarzeniu nieoczekiwanie dowiedzieli się sponsorzy kadry „Canarinhos”, zajmujący się produkcją nowych telewizorów i postanowili podarować kibicowi Neymara i spółki nowy telewizor. Trzeba przyznać, że Samsung to mistrzowie marketingu.
Kibice reprezentacji Brazylii
Kibice reprezentacji Brazylii
Kibice reprezentacji Brazylii

Obdarowany fan z kraju kawy będzie musiał we wtorek utrzymać już emocje na wodzy, co nie będzie takie łatwe, bo gospodarze mundialu powalczą wieczorem w Belo Horizonte o wielki finał z reprezentacją Niemiec.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcji

Źródło: sport.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mundial 2014: Kibic Brazylii rozwalił swój telewizor, ale sponsorzy kadry ufundowali mu nowy

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Mundial 2014: Kibic Brazylii rozwalił swój telewizor, ale sponsorzy kadry ufundowali mu nowy