Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Drużyna Magic przełamuje złą passę

NBA: Drużyna Magic przełamuje złą passę

2010.01.13//  S. Kozak
Po ostatnich porażkach Orlando Magic podnieśli się i po raz drugi wygrali, tym razem z Sacramento Kings 109:88. Marcin Gortat w związku ze świetną formą Howarda, na boisku pojawił się tylko na siedem minut. Wywalczył dwa punkty i dwie zbiórki.
Dwight Howard na boisku był bezkonkurencyjny. Mało faulował i zdobył 30 punktów. Do tego zaliczył 16 zbiórek, pięć asyst oraz trzy bloki. Ponownie nie wyszedł na parkiet Vince Carter.
NBA 12.01.2010 NBA 12.01.2010

Po trzeciej kwarcie na prowadzeniu był zespół z Sacramento, ale w czwartym etapie Magic pokazali swoje umiejętności i zdeklasowali rywali.

Innym ważnym meczem wczorajszych rozgrywek NBA było starcie Los Angeles Lakers z San Antonio Spurs. Spurs pokonało przeciwników aż dwudziestoma punktami 105:85.