Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Indiana Pacers wyeliminowała Orlando Magic

NBA: Indiana Pacers wyeliminowała Orlando Magic

2012.05.09//  P. Rączka
Koszykarze Indiana Pacers pokonali 105:47 Orlando Magic w piątym meczu play-off ligi NBA i awansowali do dalszej fazy rozgrywek. O końcowym triumfie przesądziła znakomita ostatnia kwarta, którą gospodarze wygrali 36:16. Tak wysokie zwycięstwo jest zasługą Darrena Collisona, który trafił w tej części 15 ze swoich 19 punktów. - Wrzucił w czwartej kwarcie dodatkowy bieg i nikt nie mógł go zatrzymać - mówił po meczu Granger, zdobywca 25 "oczek" dla Indiany.
W ekipie gości najlepiej prezentował się Jameer Nelson, który trafił 27 punktów - z czego trafił pięć razy za trzy. Następnym rywalem Pacers w walce o finał będzie najprawdopodobniej Miami Heat, które prowadzi 3-1 z New York Knicks.