Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Lakers, Cavaliers i Knicks pokonują rywali

Koszykówka

NBA: Lakers, Cavaliers i Knicks pokonują rywali

2009.12.07//  S. Kozak
New York Knicks pokonali słabych Netsów 106:97, zaś Cleveland Cavaliers byli lepsi od Milwaukee Bucks o piętnaście punktów.
NBA 6.12.2009 NBA 6.12.2009

Cleveland Cavaliers w pierwszej połowie uzyskali przewagę 29 punktów nad przeciwnikami. Dzięki temu udało im się pokonać na wyjeździe gospodarzy spotkania – Milwaukee Bucks - 86:101.

New Jersey Nets nie radzą sobie w lidze najlepiej i zaliczają kolejną porażkę. New York Knicks po pierwszej połowie przegrywali kilkudziesięcioma punktami, ale w trzeciej kwarcie wzięli się do roboty i ostatecznie zwyciężyli 106:97.

Mecz między Detroit Pistons i Washington Wizards zakończył się czteropunktowym zwycięstwem koszykarzy z Detroit 98:94. Los Angeles Lakers zmierzyło się z Phoenix Suns i wygrało 108:88, zaś Miami Heat pokonało Sacramento Kings 115:102.