2015.01.11//  M. Mikołajczyk
Koszykarze Toronto Raptors po serii kilku porażek w końcu przełamali swoją niemoc. Byli liderzy Konferencji Wschodniej minionej nocy pokonali we własnej hali 109:96 Boston Celtics. Najwięcej, bo po 19 punktów dla gospodarzy zdobyli w tym spotkaniu Williams oraz Lowry.
Bardzo niegościnni dla Dallas Mavericks okazali się być Los Angeles Clippers. Zwycięstwo drużyny z „Miasta Aniołów” w starciu z „Kowbojami” nawet na chwilę nie było zagrożone. Blake Griffin i spółka wygrali wszystkie cztery kwarty, a w całym meczu triumfowali 120:100. To 25. wiktoria podopiecznych Riversa w obecnym sezonie NBA, którzy są obecnie szóstym teamem Zachodu.
W innych pojedynkach Houston Rockets rozbili 97:82 Utah Jazz, Chicago Bulls ograli 95:87 Millwaukee Bucks, Philadelphia 76ers o mały włos niespodziewanie pokonała Indiana Pacers (93:92), a Minnesota Timberwolves wyraźnie uległa San Antonio Spurs (93:108).