Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Minnesota Timberwolves wygrała z Phoenix Suns

NBA: Minnesota Timberwolves wygrała z Phoenix Suns

2013.04.14//  P. Rączka
Koszykarze Minnesota Timberwolves wygrali 105:93 Phoenix Suns i doprowadzili do 56. porażki w sezonie swoich rywali. Zespół z Arizony zaprezentował się dobrze tylko w dwóch pierwszych kwartach, prowadząc do przerwy 53:50. Cały mecz dla nich zapisze się jednak niechlubnie w historii klubu, bowiem zanotowali rekordowe 28 strat piłki. W drużynie z Minneapolis dobry mecz rozegrał Ricky Rubio zdobywając 24 punkty i notując 10 zbiórek.
Z kolei w ekipie "Słońc" najskuteczniejszy był zdobywca 20 punktów Markieff Morris. Przed kolegami Marcina Gortata jeszcze dwa spotkania, które nie będą należały do łatwych. Ich najbliższym rywalem będzie Houston Rockets.