Sport   »   Koszykówka   »   NBA: New Orleans Hornets pokonali Phoenix Suns

NBA: New Orleans Hornets pokonali Phoenix Suns

2013.02.07//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns nie dali rady odnieść drugiego zwycięstwa z rzędu i przegrali na wyjeździe 84:93 z New Orleans Hornets. Polak tym razem zdobył 14 punktów, zebrał 7 piłek i po raz 400. w karierze zablokował rzut rywala. Katastrofalnie wyglądała czwarta kwarta obu drużyn. Zespół z Arizony nie potrafił wykorzystać faktu, że gospodarze przez siedem minut zdobyli zaledwie... dwa punkty. Choć tracili do nich niecałe 10 "oczek".
Najskuteczniejszym graczem na parkiecie był Greivis Vasquez - 19 pkt. i 12 asyst. 14 punktów dla "Słońc" zdobył również Jared Dudley. Phoenix z bilansem 17 wygranych i 33 porażek są na 13. miejscu w Konferencji Zachodniej. Ich kolejnym rywalem w piątek będzie Oklahoma City Thunder (37-12).