Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Oklahoma City Thunder zmiażdżyła Phoenix Suns

NBA: Oklahoma City Thunder zmiażdżyła Phoenix Suns

2013.02.09//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns zostali rozgromieni w wyjazdowym starciu z Oklahoma City Thunder 127:96 i odnieśli 34. porażkę w tym sezonie. Gospodarze tego starcia średnio na mecz zdobywają 102 punkty, a statystyka ta została nieco poprawiona po tym meczu. Jeden z najlepszych zespołów w tym sezonie w samej drugiej połowie rzucił 72 "oczka", czym wręcz zmiażdżył drużynę w której na co dzień występuje Marcin Gortat.
Polak będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o swoim występie, bowiem choć spędził na parkiecie 26 minut, to był zupełnie bezproduktywny - zdobył zaledwie 2 punkty i miał 5 zbiórek. Najlepiej w drużynie z Arizony spisał się Goran Dragić (19 pkt) i Michael Beasley (25 pkt). W ekipie gospodarzy brylował Kevin Durant (21 pkt), Thabo Sefolosha (18 pkt) i Russell Westbrook (17 pkt).