Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Orlando Magic pokonuje Los Angeles Clippers

Koszykówka

NBA: Orlando Magic pokonuje Los Angeles Clippers

2009.12.09//  S. Kozak
Koszykarze z Los Angeles Clippers grali u siebie i przegrali 86:97 z Orlando Magic. Marcin Gortat na boisku pokazał się na pięć minut. W tym czasie zdobył dwa punkty.
Zawodnicy Orlando Magic od początku meczu byli lepsi i dyktowali warunki gry. Szybko uzyskali dziesięć punktów przewagi, której nie tracili do końca meczu.
NBA 8.12.2009 NBA 8.12.2009

Clippers próbowało dogonić rywali i chwilami zbliżali się do ich wyniku, ale w decydującej czwartej kwarcie koledzy Gortata zmobilizowali się do gry i ustanowili wynik 97:86.

Dla Orlando to siedemnaste zwycięstwo w trwającym sezonie. Dwight Howard ponownie świetnie spisywał się na parkiecie, uzyskując w ciągu 43 minut 25 punktów, 11 zbiórek i 7 bloków. Niezły był również Rashard Lewis, który zdobył 17 punktów oraz Jason Williams (16 pkt.). W kolejnych spotkaniach na Magic czeka ciężka przeprawa z Utah Jazz oraz Phoenix Suns.