Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns przegrali z Miami Heat

NBA: Phoenix Suns przegrali z Miami Heat

2012.11.18//  P. Rączka
Phoenix Suns odnieśli siódmą porażkę w jedenastym meczu w tym sezonie. Tym razem zespół Alivna Gentrego przegrał na własnym parkiecie 88:97 z Miami Heat. Po raz kolejny słabe spotkanie rozegrał Marcin Gortat, który w 24 minuty zdobył 4 punkty i zebrał sześć piłek. W składzie gości zabrakło kontuzjowanego Dwyanego Wade`a. Pod znakiem zapytania do końca stał występ LeBrona Jamesa, ale najlepszy zawodnik ligi NBA zdecydował się wystąpić pomimo choroby.
Słońca rozpoczęły mecz od wyniku 0:9, ale zdołały zarówno pierwszą, jak i drugą kwartę zakończyć remisem. Słabiej zaczęli grać po przerwie, a Miami zdołało odskoczyć nawet na 15 punktów i spokojnie utrzymywało przewagę. Najlepszym zawodnikiem na parkiecie był Chris Bosh - 24 punkty i 9 zbiórek.