Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns przegrali z Milwaukee Bucks

NBA: Phoenix Suns przegrali z Milwaukee Bucks

2013.01.18//  P. Rączka
Porażka 94:98 koszykarzy Phoenix Suns z Milwaukee Bucks sprawiała, że zespół ten jest obecnie najgorszy w całej Konferencji Zachodniej. Słabe spotkanie rozegrał tym razem Marcin Gortat, który zdobył dla swojej drużyny tylko siedem punktów i zanotował pięć zbiórek. Jeszcze na początku czwartej kwarty nic nie wskazywało na to, że gospodarze odniosą porażkę w tym meczu, gdyż prowadzili 80:72.
Od tego wyniku ekipa z Arizony zanotowała mocny przestój w grze, a przyjezdni zdobywali punkty seriami. Teraz Marcin Gortat wraz z kolegami będą mieli aż sześć dni przerwy, a kolejny mecz rozegrają z Sacramento Kings.