Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns przegrali z Washington Wizards

Koszykówka

NBA: Phoenix Suns przegrali z Washington Wizards

2013.03.21//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns przegrali na własnym parkiecie 79:88 z Washington Wizards i odnieśli 46. porażkę w sezonie. Obie ekipy spotkały się już kilka dni temu, a wówczas ekipa z Arizony także schodziła z parkietu z opuszczonymi głowami po porażce 105:127. Okazja do rewanżu nadarzyła się szybko, lecz została zmarnowana. Koledzy Marcina Gortata słyną w tym sezonie z tego, że zazwyczaj o ich niekorzystnych wynikach przesądzały ostatnie kwarty. Tym razem zdecydowała o tym druga odsłona.
Przez jej pierwsze siedem minut goście zdobli aż 17 punktów, za to gospodarze zaledwie... dwa. Najlepiej punktującymi w drużynie Suns byli Wesley Johnson i Goran Dragić, którzy rzucili 18 "oczek". W zespole Wizards najskuteczniejsi byli John Wall (19 pkt) i Nene (17 pkt). Kolejnym rywalem Phoenix będzie Minnesota Timberwolves.