Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns przerwali serię porażek

NBA: Phoenix Suns przerwali serię porażek

2012.12.13//  P. Rączka
Po serii siedmiu porażek z rzędu koszykarze Phoenix Suns odnieśli w końcu upragnione zwycięstwo. Podopieczni Alvina Gentrego pokonali po zaciętym spotkaniu 82:80 Memphis Grizzlies. Marcin Gortat przebywał na parkiecie 34 minuty, a w tym czasie zdobył 10 punktów i miał 8 zbiórek. Bohaterem tej rywalizacji został Dragić, który na 0,5 sekundy przed końcem oddał decydujący rzut o wygranej. Chwilę wcześniej Rudy Gay mógł dać wygraną Grizzlies.
- Mieliśmy dużo dobrych akcji w obronie. Nasza obrona strefowa pomogła nam ich zatrzymać i wrócić do gry w drugiej kwarcie. W drugiej połowie graliśmy dynamiczniej i udało nam się robić lepszą robotę na Randolphie i Gasolu - powiedział po meczu Dudley, zdobywca 15 "oczek" dla Słońc.