Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns wygrali z New Orleans Hornets

NBA: Phoenix Suns wygrali z New Orleans Hornets

2012.04.02//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns pokonali 92:75 New Orleans Hornets i ciągle zachowują szansę na awans do fazy play-off. Przyzwoite spotkanie rozegrał Marcin Gortat, który zdobył 13 punktów, miał 7 zbiórek i 2 asysty - w 27 minut gry. Polak był oszczędzany na kolejne mecze, w których od jego dobrej postawy może wiele zależeć. Najskuteczniejszym graczem w ekipie z Arizony był Jared Dudley, który rzucił 21 "oczek" oraz miał 7 zbiórek.
Gospodarze w każdej kwarcie w pełni dominowali nad rywalem, a ich zwycięstwo nie było zagrożone w żadnej fazie meczu. - Musieliśmy ten mecz wygrać. Wszystko zadecyduje się więc w meczach wyjazdowych, bo te u siebie musimy po prostu wygrywać. Niezależnie przeciwko komu gramy - powiedział po meczu Dudley.