Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns wygrali z New Orleans Hornets

NBA: Phoenix Suns wygrali z New Orleans Hornets

2012.11.24//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns pokonali 111:108 po dogrywce New Orleans Hornets. Podopieczni Alvina Gentrego byli faworytem w tym spotkaniu, lecz na parkiecie nie potrafili tego do końca udowodnić. Po pierwszej połowie przegrywali 47:53. W trzeciej kwarcie Słońca zupełnie się pogubiły i przegrywały nawet 19 punktami, co w zasadzie zapowiadało ich kolejną porażkę w tym sezonie. Gospodarze złapali powiew, po tym jak Goran Dragić trafił trzy razy za 3 punkty i zabrali się za odrabianie strat.
Ostatecznie udało się dogonić rywali i zremisować 103:103. W dogrywce skuteczność obu ekip pozostawała wiele do życzenia, ale ostatecznie to Phoenix zdołali zejść z parkietu wygrani. Marcin Gortat zdobył w tym meczu zaledwie 6 punktów. Polak większość meczu przesiedział na ławce, gdyż znakomicie radził sobie jego zmiennik.