Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Suns, Lakers, Cavaliers i Nuggets górą

NBA: Suns, Lakers, Cavaliers i Nuggets górą

2009.11.18//  S. Kozak
Phoenix Suns i Houston Rockets rozegrali ostrą walkę do ostatnich minut meczu, w których przewagę zdobyły “Słońca” i ustanowiły wynik 111:105.
Drużyna z Phoenix ma na koncie dziesięć zwycięstw w tym sezonie. W walce z Houston Rockets na wyniku zaważyły ostatnie minuty meczu. Wtedy Suns przeprowadziło trzy dobre akcje, na które rywale nie odpowiedzieli. Dzięki temu osiągnęli wynik 111:105.
NBA 17.11.2009 NBA 17.11.2009

W rywalizacji Denver Nuggets z Toronto Raptors ci pierwsi w trzeciej kwarcie zaczęli wychodzić na prowadzenie. Zdobyli 130 punktów i wygrali z graczami z Toronto, którym udało się zdobyć 112 punktów.

Golden State Warriors w wyjazdowym meczu z Cleveland Cavaliers ulegli gospodarzom 108:114. Mimo, że zwycięstwo nie przyszło koszykarzom z Cleveland łatwo, to dzięki świetnej postawie LeBona Jamesa (31 pkt.) i J.J. Hicksona zastępującego Shaquille’a O’Neala odnieśli sukces.

Los Angeles Lakers zagrali u siebie z Detroit Pistons. Kobe Bryant z Los Angeles zdobył 40 punktów i wiódł prym w spotkaniu zakończonym wynikiem 106:93.

Jedenasty raz w sezonie przegrali zawodnicy z New Jersey Nets. Wczorajszy mecz stoczyli z Indiana Pacers, którzy zwyciężyli 91:83.