NBA: Wizards przegrali z Memphis. Gortat wysoko zapunktował

2014.03.04//  P. Rączka
Washington Wizards przegrali 104:110 z Memphis Grizzlies w meczu ligi NBA. Marcin Gortat przebywał na parkiecie 41 minut, trafił 7 z 12 rzutów z gry i obydwa wolne zdobywając 16 punktów, miał siedem zbiórek obronie i jedną w ataku, trzy asysty, przechwyt, 4 straty, jeden faul. Polak przerwał serię siedmiu kolejnych double-double . Gości wygrali dzięki dobrej grze podkoszowej - wygrali rywalizację 62-34. Najlepiej w drużynie gospodarzy zaprezentował się John Wall - 23 punkty.
Z bilansem 31-29 ekipie z stolicy zajmują 5. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Kolejny mecz Wizards rozegrają ze słabo spisującymi się Utah Jazz (21-39).