NHL: Boston Bruins pokonali lidera Konferencji Wschodniej - Pittsburgh Penguins

2011.12.06//  P. Rączka
Hokeiści Bostoin Bruins wygrali 3:1 z Pittsburgh Penguins w swoim kolejnym meczu ligowym w National Hockey League. Gospodarze choć strzelili trzy gole, to jednak oddali niemal o połowę mniej strzałów na bramkę niż rywale. Swoją dobrą skuteczność mogą zawdzięczać takim zawodnikom jak Tyler Seguin, Benoit Pouliot i Gregory Campbell. Pingwiny zdołały pokonać znakomicie spisującego się w bramce Tima Thomasa dopiero w 51. minucie.
Bruins po tym zwycięstwie awansowali na drugie miejsce w Konferencji Wschodniej, jednak już niebawem powinni zostać liderem, gdyż mają o trzy mniej rozegrane spotkania od dzisiejszego rywala, który ciągle pozostaje na pierwszym miejscu.