Sport   »   Aktualności   »   NHL: Buffalo Sabres nie zagrają w play-off

NHL: Buffalo Sabres nie zagrają w play-off

2013.04.20//  P. Rączka
Hokeiści Buffalo Sabres przegrali 4:8 z New York Rangers i stracili już szansę na to, aby zagrać w fazie play-off. Pierwsza tercja przebiegała spokojnie, ale jej ostatnia minuta wstrząsnęła zespołem gospodarzy. Rywale w tym czasie zdobyli aż trzy bramki, co kompletnie podcięło im skrzydła. Można było się spodziewać, że przerwa pomoże drużynie w nabraniu sił na kolejne tercje, tak jednak nie było, a zaraz na początku drugiej odsłony padły kolejne dwa gole.
Tak szybko strzelone bramki wpisały się do historii Rangers, bowiem jeszcze nigdy nie zdobyli tyle trafień w czasie 2 minut i 58 sekund. Bohaterem spotkania został Brad Richards, który strzelił hat-tricka, co nigdy wcześniej mu się nie udało w dwunastoletniej karierze w NHL.