NHL: Cenne zwycięstwo Buffalo Sabres nad Toronto Maple Leafs

2012.04.04//  P. Rączka
Hokeiści Buffalo Sabres pokonali po dogrywce 6:5 Toronto Maple Leafs i dzięki tej wygranej znaleźli się na ósmym miejscu w Konferencji Wschodniej. Pierwsze tercja nie ułożyła się po myśli gospodarzy, którzy szybko stracili trzy gole - dwa razy trafił Bozak i raz Frattin. Szable w kolejnej odsłonie zdołały odrobić dwie bramki, a ich dobra postawa pozwalała dawać nadzieje, że w ostnicach dwudziestu minutach czeka nas dobre widowisko.
Postawa obu drużyn nie rozczarowała. Na tafli toczyła się otwarta gra, padło pięć goli, a o losach zwycięstwa musiała rozstrzygnąć dogrywka. W niej bardzo szybko trafił Roy, zapewniając Bufflo cenne zwycięstwo - kto wie czy nie na wagę play-off.