Sport   »   Aktualności   »   NHL: Minnesota Wild wygrała z Chicago Blackhwaks

NHL: Minnesota Wild wygrała z Chicago Blackhwaks

2013.05.06//  P. Rączka
Po dwóch zwycięstwach we własnej hali, tym razem hokeiści Chicago Blackhawks musieli przełknąć gorycz porażki, przegrywając na wyjeździe po dogrywce 2:3 z Minnesotą Wild. Dzikusy mają marne szanse na awans, ale mimo to ambitnie walczą. Pomaga im w tym polecenie trenera, który kazał im wygrywać wszystkie siłownie pojedynki z rywalami. Gospodarze choć stracili jako pierwsi bramkę, to jednak zdołali wyjść na prowadzenie.
Zwycięzcy Konferencji Zachodniej rzucili wszystkie siły na pięć minut przed końcem i udało im doprowadzić się do wyrównania. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Jason Zucker. - Mają kilku silnych zawodników, pomagała im też publiczność stwarzali duży hałas, puszczają do tego bardzo głośną muzykę w meczowych przerwach to utrudnia koncentracje. Trzeba było sobie radzić, ale to ciężki teren - powiedział Duncan Keith.