Sport   »   Aktualności   »   NHL: New Jersey Devils pokonali New York Rangers

NHL: New Jersey Devils pokonali New York Rangers

2012.05.22//  P. Rączka
Hokeiści New Jersey Devils pokonali 4:1 New York Rangers i wyrównali stan rywalizacji w finale Konferencji Wschodniej do wyniku 2-2. Po golach Salvadora i Zajaca, Diabły prowadziły po pierwszej tercji 2:0. W kolejnej odsłonie bramki nie padły, za to w ostatniej kibice zobaczyli trzy trafienia, a do tego wiele nerwowości na tafli. Zaraz na początku trzeciej tercji podwyższył Parise, a fakt ten rozdrażnił na tyle Mike`a Ruppa, że w chwilę "pobił" trzech rywali.
Za to wydarzenie sędziowie podyktowali aż 38 karnych minut, w tym trzy wykluczenia meczu. W 55. minucie Strażnicy zdołali w końcu trafić do siatki, jednak w samej końcówce wynik strzałem do pustej bramki ustalił Zach Parise.