NHL: New Jersey Devils pokonali Philadelphia Flyers w trzecim meczu

2012.05.04//  P. Rączka
Hokeiści New Jersey Devils wygrali z Philadelphia Flyers 4:3 w trzecim meczu fazy play-off ligi NHL i objęli prowadzenie w rywalizacji do czterech zwycięstw 2-1. Lotnicy choć zdobyli jako pierwsi bramkę, to jednak na drugą tercję wyjeżdżali przegrywając 1:2. W kolejnej odsłonie Carle doprowadził do remisu, a w ostatnich dwudziestu minutach, oba zespoły strzeliły zgodnie po jednej bramce.
Dogrywka trwała aż osiemnaście minut, a jej bohaterem został Ponikarowski, który zdobył złotego gola. Na duże słowa uznania zasługuje postawa Ilji Kowalczuka. Rosjanin oprócz bramki zaliczył dwie asysty. Następny mecz zostanie rozegrany jeszcze w Prudential Center, później rywalizacja przeniesie się do Filadelfii.