Sport   »   Aktualności   »   NHL: Ottawa Senators wygrała z New York Rangers

NHL: Ottawa Senators wygrała z New York Rangers

2012.01.13//  P. Rączka
Słabo spisali się hokeiści New York Rangers, którzy przegrali 0:3 we własnej hali z Ottawa Senators. W składzie gospodarzy po przeszło dwóch miesiącach przerwy pojawił się Wojtek Wolski. Zawodnik z polskimi korzeniami pauzował od 3 lutego, bowiem udał się na operacje przepukliny. Duży wpływ na zwycięstwo Senators miała znakomita postawa Craiga Andersona. Bramkarz gości wybronił w tym spotkaniu 34 strzały, w tym kilka naprawdę groźnych w pierwszej tercji, gdy ciągle był bezbramkowy remis.
Dla Strażników była to piąta porażka z rzędu w Madison Square Garden z Ottawą. Piąty zespół Konferencji Wschodniej przerwał także passe meczów bez porażki drużyny trenera Tortorelli, która trwała od 13 grudnia. Na listę strzelców dwukrotnie w tym spotkaniu wpisał się Jason Spezza, a jedno trafienie dołożył Milan Michalek.